Akademia Mindstream

  • Post category:Blog
  • Post comments:0 Komentarzy

Akademia Mindstream - czyli platforma, dzięki której uczysz się kiedy chcesz

Jakiś czas temu, na naszej stronie mindstream.pl, w menu głównym pojawiła się tajemnicza zakładka „Akademia”. Czym jest Akademia Mindstream? Co tam znajdziecie?

Akademia Mindstream to platforma, gdzie możecie uzyskać dostęp do wiedzy i materiałów związanych z naszą specjalnością – tj. zarządzaniem projektami oraz rozwojem kompetencji managerskich. Wśród dostępnych materiałów są m.in. nagrania z konferencji Agile Corporate, 16 godzinny kurs „Wprowadzenia do zarządzania projektami” i inne. Zawartość platformy zmienia się i pracujemy nad tym, żeby była ona jak najbardziej bogata i ciekawa dla użytkowników. Co jakiś czas udostępniamy tam darmowe materiały dla wszystkich zalogowanych. Obecnie po bezpłatnym utworzeniu konta można obejrzeć nagranie webinaru „Komunikacja wewnętrzna w czasach home office”

-panel-w-akademii-mindstream

Jak uzyskać dostęp do platformy? Wystarczy kliknąć tutaj lub w menu na górze w  zakładkę Akademia. Następnie trzeba wybrać opcję Zarejestruj się i wypełnić formularz.

Akademia Mindstream - widok na okno rejestracji

Na wskazany w formularzu adres mailowy przyjdzie wiadomość z linkiem do aktywowania konta. Po aktywacji wystarczy się zalogować i cieszyć materiałami, które dla Was przygotowujemy.

Po prawej stronie zawsze pojawiają się szkolenia i materiały szczególnie polecane.

Ile to kosztuje? Rejestrujecie się do Akademii za darmo. Sami decydujecie, które materiały Was interesują i właśnie do tych wykupujecie dostęp. Co jakiś czas udostępniamy Wam wybrane treści za darmo. Wystarczy regularnie zaglądać na swoje konto, żeby niczego nie przeoczyć 

Dobrze, a więc jesteście już zalogowani. Jak obejrzeć lekcje? Wystarczy kliknąć w wybrany materiał i jeśli dzieli się on na więcej niż jeden odcinek, to po pierwszym kliknięciu zobaczycie pełną listę lekcji/materiałów. Teraz wystarczy ponownie kliknąć i można już swobodnie chłonąć wiedzę.

Po lewej stronie znajdziecie kokpit, gdzie w zakładce moje konto możecie dowolnie edytować swój profil, a także dowiedzieć się więcej o swoim abonamencie i dostępie do materiałów.

Poniżej możecie zobaczyć przykładową lekcję z kursu “Wprowadzenie do Zarządzanie Projektami”

Po więcej zapraszamy do Akademii Mindstream!

Nasze szkolenia na żywo

Oczywiście mamy również bogatą ofertę szkoleń na żywo – zarówno otwartych, jak i zamkniętych. Informacje o wszystkich szkoleniach znajdziecie na naszej stronie

Lista najbliższych szkoleń otwartych:

Informacje o pelnej ofercie szkoleniowej:

Dodaj komentarz

five × three =