Collegium da Vinci - Fillia w Warszawie

studentka

Collegium da Vinci to uczelnia ludzi ciekawych

Collegium da Vinci to Poznańska uczelnia oferująca kierunki innowacyjne i ciekawe, a jednocześnie  praktyczne. Programy studiów tworzone są w konsultacji z pracodawcami i przy uwzględnieniu trendów w gospodarce oraz zmian na rynku pracy. Celem edukacji powinien być rozwój umożliwiający  satysfakcjonującą aktywność zawodową. To co łączy Mindstream oraz Collegium da Vinci, to nacisk na praktykę. Kierunki, ktore znajdziecie w ofercie filii w Warszawie nie tylko pozwolą zdobyć wiedzę merytoryczną, ale też gwarantują zajęcia praktyczne. dzięki temu nasi Absolwenci są świetnie przygotowani do podjęcia pracy w dziedzienie, która ich interesuje.

 

 Współpraca Mindstream z CDV zaczęła się od stworzenia nowego kierunku – Zarządzanie Projektami. Następnie do życia powołaliśmy studia z Zarządzania Zespołem Międzynarodowym oraz Rozproszonym. Kolejnym krokiem naszej współpracy jest otworzenie  filii Collegium da Vinci w Warszawie. 

Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych Collegium da Vinci, które realizowane będą w Warszawie. 

 

Kierunki otwarte w naborze na rok akademicki 2021/2022

Zarządzanie Projektami

615 zł brutto miesięcznie

Udział w tych studiach podyplomowych gwarantuje uzyskanie szerokiej wiedzy na temat zarządzania projektami oraz daje możliwość zdobycia międzynarodowych certyfikatów potwierdzających wiedzę merytoryczną.

Zarządzanie Zespołem międzynarodowym i Rozproszonym

585 zł brutto miesięcznie

Studia kompleksowo przygotowują do zarządzania zespołami o zróżnicowanym pochodzeniu kulturowym. Zapewniają także wiedzę na temat zarządzania w sytuacji, gdy członkowie zespołów lub organizacji pracują w rozproszeniu.

Product and Brand Management

565 zł brutto miesięcznie

Celem studiów podyplomowych jest wyposażenie osób zajmujących się marketingiem w doświadczenie pozwalające na skuteczne kreowanie marki, przez zrozumienie istoty produktu i potrzeby konsumenta.

Badania UX

585 zł brutto miesięcznie

Studia przygotowują do tworzenia i utrzymywania oferty w oparciu o wiedzę o zachowaniach użytkowników. Uczestnicy zdobędą podstawy wiedzy teoretycznej, ale nacisk położony jest na formę ćwiczeniową i warsztatową, spotkania z ekspertami.

Lider w zwinnej organizacji

615 zł brutto miesięcznie

Kierunek pozwoli stać się skutecznym liderem/liderką w organizacji zdolnej  do adaptacji i innowacji w  zmiennych i nieprzewidywalnych warunkach.To źródło wiedzy na temat metod i narzędzi możliwych do wykorzystania w praktyce od razu.

Team Manager

545 zł brutto miesięcznie

Absolwent przygotowany będzie do wzięcia na siebie odpowiedzialności za kierowanie ludźmi i prowadzenie projektów dotyczących kluczowych obszarów biznesu, którym zarządza lub wspiera.

HR Business Partner

585 zł brutto miesięcznie

Studia przygotowują uczestnika zarówno pod względem wiedzy teoretycznej jak i umiejętności praktycznych, do elastycznego, proaktywnego stawiania czoła kluczowym wyzwaniom stawianym HR Business Partner przez współczesne organizacje. 

Odnawialne źródła energii dla biznesu

615 zł brutto miesięcznie

Kompendium praktycznej wiedzy na temat technologii źródeł energii odnawialnej. Kierunek gwarantuje umiejętność praktycznego wykorzystania zdobytych informacji dla rozwoju swojej Organizacji.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek 15:00 - 17:00
Wtorek 15:00 - 17:00
Środa 15:00 - 17:00
Czwartek 15:00 - 17:00
Piątek 15:00 - 17:00
Sobota Nieczynne
Niedziela Nieczynne

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.