Nasze szkolenia:

Facylitacja zespołów

Czym jest Facylitacja

Facylitacja to sposób pracy grupy lub zespołu, który można wykorzystać w wielu różnych obszarach działalności biznesowej, dla prowadzenia pojedynczych spotkań, ale także dla prowadzenia kompletnych procesów rozwojowych, złożonych i odpowiednio dobranych warsztatów. Szkolenie jest oparte o Model Iceberg, który naświetla różne poziomy dynamiki grupowej; ich zrozumienie oraz odpowiednie wykorzystanie jest kluczowe dla sukcesu pracy z grupą. Facylitacja jest bardzo wartościowa w kontekście projektowym, zarządzania zmianą oraz w procesach rozwoju organizacyjnego. Program szkolenia oferuje zestaw koncepcji, modeli, technik i narzędzi facylitacji, których poznanie pozwoli uczestnikom skutecznie projektować i prowadzić spotkania.

Facylitacja z Mindstream

Szkolenia certyfikowane, które kończą się egzaminem Facilitation na poziomie Foundation. Szkolenie jest akredytowane przez AMPG International.

Szkolenie praktyczne przygotowujące do prowadzenia warsztatów facylitowanych.

Szkolenie Facylitacja spotkań zdalnych i efektywne budowanie zespołów rozproszonych. 

Na zamówienie organizujemy Warsztaty Facylitowane, które prowadzi profesjonalny facylitator

 

facilitation Foundation

Logo APMG International Facilitation and Swirl Device jest znakiem towarowym The APM Group Limited, używanym za zgodą The APM Group Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 
APMG International Facilitation™
APMG International Facilitation jest znakiem towarowym The APM Group Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone.