Nasze szkolenia:

Zarządzanie zmianą

Zmiana jest elementem nieuniknionym w cyklu życia organizacji. Niezmiennie wiąże się jednak z napięciem i oporem wśród większości ludzi. Żeby zwiększyć szanse na sukces organizacji w obliczu zmian, konieczne jest odpowiednie nimi zarządzanie. Jest to proces, którego skutki nie zawsze można dokładnie przewidzieć. Wynika to z dużego wpływu tzw. czynnika ludzkiego, który z natury jest nieprzewidywalny. Techniki i procesy zarządzania zmianą wspierają jednak jej implementowanie oraz osadzenie w kulturze organizacyjnej.

W naszej ofercie znajdują się szkolenia akredytowane przez organizację APMG International.

Nasze szkolenia Change Management 


Logo APMG International Change Management and Swirl Device jest znakiem towarowym The APM Group Limited, używanym za zgodą The APM Group Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone

 

Change Management to szkolenie niezbędne dla lepszego zrozumienia i zarządzania zmianami w organizacjach i zespołach. Pozwala uczestnikom nabyć nowej wiedzy i uporządkować dotychczasową na temat zarządzania zmianą. Pomaga poznać metody i narzędzia niezbędne do skutecznego i przemyślanego zarządzania zmianami w organizacji. Change Management stworzone zostało przez z APMG-International oraz niekomercyjne stowarzyszenie managerów specjalizujących się w zmianie – Change Management Institute w Sydney.

Podstawą programową szkolenia jest przewodnik CMBoK (Change Management Body of Knowledge) oraz oficjalny podręcznik The Effective Change Manager’s Handbook.

Oferujemy szkolenia Change Management  na poziomie Foundation oraz Practitioner. Warunkiem przystąpienia do szkolenia na poziomie Practitioner jest ukończenie i zdanie egzaminu na poziomie Foundation.

Gra szkoleniowa

Doskonałą metodą nauki i praktyki Zarządzania Zmianą jest udział w autorskiej grze Marka Janigacza. Zabójcy Zmiany. Jest to kooperacyjna gra karciana, która pozwala poznać tematykę zarządzania zmianą, a przede wszystkim zdiagnozować przyczyny jej niepowodzeń. W grę mogą grać osoby zajmujące się zarządzaniem zmianą, odpowiedzialne za wszelkie zmiany w organizacji, ale także osoby, które po prostu lubią gry planszowe i karciane. Gra jest wspaniałą formą nauki i rozrywki.

Więcej na temat gry: ZABÓJCY ZMIANY.

Zachęcamy też do obejrzenia filmu, który prezentuje grę i jej przeznaczenie.

 

APMG International Change Management™

Logo APMG International Change Management and Swirl Device jest znakiem towarowym The APM Group Limited, używanym za zgodą The APM Group Limited. Wszelkie prawa zastrzeżone.