Wdrożenia

Korzyści z wdrożenia

  • Podniesienie jakości współpracy z Klientem i jego satysfakcji, dzięki precyzyjnemu formułowaniu wymagań i korzyści biznesowych oraz częstych interakcji z Klientem.
  • Wzrost wydajności zespołów wytwórczych potwierdzony badaniami – od 200 do 400 procent w stosunku do wydajności startowej.
  • Zwiększenie zwrotu z inwestycji oraz zmniejszenie całkowitych kosztów utrzymania rozwiązania TCO.

Pakiety wdrożeń i konsultacji są istotnym elementem naszej oferty, wspierającym efektywne zarządzanie projektami i procesami w organizacjach Klientów. Dzięki krótkim, sprawdzonym w praktyce formułom usług pomagamy przenieść efekty szkoleń i dostosować je do specyfiki organizacji tak, aby likwidowały bariery w zarządzaniu, przynosiły korzyści biznesowe i tworzyły przestrzeń do rozwoju zgodnie z potrzebami, strategią i kierunkami rozwoju rynku.

„Być Agile” – zwinność w praktyce / zostań zwinny – wprowadzenie:

  • Myślisz o efektywności i zmianach w organizacji?
  • Chcesz zwiększyć wydajność zespołów projektowych?
  • Chcesz wiedzieć, dlaczego nie zawsze Klient jest zadowolony z efektów i co zrobić, żeby to zmienić?
  • Pracujesz w podejściu zwinnym, byłeś na szkoleniu, słyszałeś o efektach w innych organizacjach?
  • Chcesz wiedzieć co zrobić, żeby Agile sprawdził się w Twojej organizacji?
  • Chcesz przyjrzeć się bliżej czy to dla Twojej organizacji?

Sprawdź to z nami. Zostań Agile.

W dzisiejszych czasach zmiana ma coraz większy wpływ na biznes. Organizacje muszą szybko dostosowywać się do nowych realiów. Klient czeka na efekt. Rynek się zmienia. Powstające w pośpiechu luki w procesie zarządzania projektami powodują chaos, brak optymalnej jakości dla Klienta, konflikty, wypalanie ludzi, częste rotacje i frustracje. Jeśli dasz się opanować „bieżączce” i nie pozwolisz sobie na reorganizację pracy, problem wróci z większym natężeniem. Metoda „zamiatania pod dywan” przestanie w końcu działać. Agile może w tym pomóc.
 
Popularność podejść zwinnych w zarządzaniu projektami rośnie. Agile Project Management oraz Scrum przynoszą miarodajne efekty organizacjom, które po nie sięgają.  Pierwsze odsłony tych podejść pojawiły się w latach 90., a badania nad nimi trwały znacznie dłużej. Kluczowe jest, że były i nadal są oparte na empiryzmie – doświadczeniu i wybieraniu najbardziej skutecznych praktyk.