Nasze szkolenia:

Szkolenia Jira

Nazwa Jira pochodzi od słowa “Gojira” (z japońskiego Godzilla). Jira to zamknięte oprogramowanie firmy Atlassian, które zyskuje sporą popularność w wielu organizacjach. Pierwotnie to narzędzie miało śledzić błędy i zgloszenia. W obecnej formie funkcje Jiry wykraczają daleko poza początkowo planowany zakres. Jira  pozwala usprawnić procesy, zarządzać projektami, pomaga zarządzać pracą w bardzo rożnych zespołach. Jira wykorzystywana jest w IT, marketingu, sprzedaży, zespołach zarządzających produktami, projektowych. Nie dziwi fakt, że Jira często wykorzystywana jest w organizacjach pracujących na Agile. Dzięki mnogości funkcji oraz dodatkowym wtyczkom jeszcze poszerzającym możliwości tego oprogramowania, łatwo przystosować Jirę do indywidualnych potrzeb organizacji i poszczególnych zespołów.

Jira project management – dowiedz się więcej!

Szkolenia Jira – Agile i nie tylko

Przygotowaliśmy ofertę trzech programów szkoleń. Każdy odpowiada na inne potrzeby związane z wykorzystaniem Jiry.

  •  Jira efektywne wykorzystanie w organizacji

Dzięki temu szkoleniu wdrożenie i wykorzystanie Jiry będzie przebiegać w sposób spójny i hollistyczny. Pozwoli wykorzystać wszystkie funkcje na poziomie całej organizacji

  • Jira – administracja na poziomie projektowym

Szkolenie przeznaczone dla zespołów administrujących projekty. Pozwoli utrzymać porządek, monitorować postępy i wychwycić wszelkie problemy na czas. Jest to niezbędna funkcja w zespole, jeśli chcemy potraktować Jirę, jako ważne narzędzie pracy zespołu.

  •  Jira – zwinne narzędzie do zarządzania projektami

Szkolenie dla zespołów zarządzających projektami w oparciu o metodyki zwinne. Jira to doskonałe narzędzie pozwalające pracować w oparciu o zasady Agile. Ułatwia komunikację, planowanie w krótkich odcinkach czasu, elastycznie reagować na zmiany i problemy.

każde szkolenie łączy skondensowaną wiedzę teoretyczną z nauką praktyczną przy wykorzystaniu aplikacji Jira. Praca na narzędziu pod opieką doświadczonego trenera pozwoli uczestnikom zdobyć i utrwalić nowe umiejętności.

Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi programami!

Szkolenie Jira – korzyści

Uczestnicy szkolenia nauczą się posługiwać aplikacją Jira i poznają jej możliwości w zakresie zwiększenia efektywności w zarządzaniu projektami i zespołem. Będą także potrafili dostosować ją do potrzeb indywidualnych w zgodzie z wymaganiami organizacji.