Czym się zajmujemy?

MINDSTREAM zwiększa skuteczność zespołów projektowych za pomocą szkoleń i konsultacji. Współpracujemy z kadrami zarządzającymi i zespołami w dużych korporacjach jak i kilkuosobowych firmach. Bez względu na wielkość Klienta, duży nacisk kładziemy na zrozumienie strategii, potrzeb i celów Klientów, aby móc zaproponować najlepsze z możliwych rozwiązań, które przełożą się na lepsze wyniki. 

Współpracujemy z wieloma światowymi organizacjami, by pomagać w podnoszeniu kwalifikacji naszych Klientów i rozwijać ich biznes. Jesteśmy Akredytowaną Organizacją Szkoleniową (ATO) w APMG International i PeopleCert. Prowadzimy szkolenia akredytowane i przeprowadzamy egzaminy certyfikowane, dające międzynarodowe świadectwo znajomości znanych metodyk, takich jak PRINCE2®, ITIL®, AgilePM®, DevOps, Change Management™ czy Facylitacji™.

Jesteśmy wiodąca organizacją w Polsce, która szkoli ze standardu Management 3.0. 


Międzynarodowa i krajowa współpraca

PeopleCert zapewnia egzaminy w ponad 200 krajach, w 25 językach, dzięki najnowocześniejszej technologii oceny, umożliwiając profesjonalistom osiągnięcie pełnego potencjału i realizację ambicji życiowych poprzez certyfikację. Do tej pory współpracowali z 2000 organizacjami szkoleniowymi i przeprowadzili 5,5 miliona egzaminów dla osób prywatnych, 50 000 firm i 800 departamentów rządowych. 

APMG akredytuje organizacje by prowadziły szkolenia i usługi doradcze w zakresie profesjonalnych systemów certyfikacji.Długa historia akredytacji na całym świecie, w połączeniu z rygorystycznym procesem audytów oznacza, że organizacje akredytowane przez APMG są doceniane za dostarczanie wyjątkowych usług. W różnorodnym portfolio znajdują się rozwiązania w zakresie zarządzania projektami, biznesem oraz informacją i technologią (IT), cyberbezpieczeństwem i partnerstwami publiczno-prywatnymi.

Management 3.0 to stale zwiększająca się kolekcja gier, narzędzi i praktyk, które pomagają każdemu pracownikowi w zarządzaniu organizacją. Jest to sposób patrzenia na systemy pracy. Istnieje wiele modeli zarządzania i wszystkie brzmią świetnie. Problem polega na tym, że istnieje wiele teorii, których nie zawsze wiemy, jak wprowadzić w życie w praktyce.  Ludzie potrzebują praktycznych porad, rzeczy, które mogą zacząć wdrażać w życie od razu.
Właśnie tutaj pojawia się Management 3.0.

GamingWorks projektuje, rozwija i wdraża profesjonalne symulacje biznesowe, które mające na celu rozwiązanie problemów w organizacjach oraz wspieranie uczenia się i rozwoju organizacji. Ich rozwiązania pomagają w uczeniu się przez działanie. Są one wykorzystywane przez ogólnoświatową sieć profesjonalnych partnerów takich jak Mindstream Sp. z o.o.

10Clouds, uznana przez Deloitte i Financial Times za jedną z Najszybciej Rosnących Firm Technologicznych w Europie Centralnej. Misją firmy jest wspieranie klientów w zmienianiu świata poprzez technologię. Zdobyli wiele nagród, realizując projekty dla szerokiego grona międzynarodowych klientów, od start-upów do większych korporacji, jak Pinterest, Baidu czy Orange. Wartości i praktyki firmy od zawsze wyrastają z podejścia zwinnego i dlatego 10Clouds oferuje usługi Agile Coachów, wspierających transformacje zwinne oraz budowanie kompetencji zwinnych w zespole klienta.

TWORZĄ BIURA, KTÓRYMI CHCESZ SIĘ CHWALIĆ! Zgodnie z potrzebami, ambicjami i duchem Twojej firmy. Zajmują się całym procesem od początku do końca. Dzięki eksperckiej wiedzy o oddziaływaniu przestrzeni na człowieka, wiedzą jak stworzyć nowoczesne i przyjazne biuro, w którym pracownicy będą realizować swój prawdziwy potencjał i podnosić swoją efektywność. Mogą zająć się całym procesem – od audytu realnych potrzeb, przez projekt, po kompleksową realizację z wyposażeniem i adaptacją w nowym miejscu pracy. Od początku 30-letniej działalności przyświeca im wizja,która w dzisiejszych czasach nabrała jeszcze większego znaczenia, czyli tworzenie nowoczesnych przestrzeni inspirujących do pracy, a przede wszystkim zoptymalizowanych pod realne potrzeby firm. Jako pierwsi w Polsce wprowadzili audyt przestrzeni biurowej. Zespół HELIKON skupia się na tworzeniu wnętrz, w których pracownicy czują się dobrze i swobodnie, stają się bardziej wydajni, efektywni i zaangażowani, a firma zyskuje miejsce, którym może się chwalić.

Nasze wartości

Dostarczamy tylko wartościowe rozwiązania i produkty

Zależy nam, by być partnerami biznesowymi i na budowaniu zaufania. Przedkładamy dobre relacje nad krótkotrwały zysk. Dostarczamy rozwiązania, które pomagają osiągnąć cel.

Wszystko co robimy, robimy z ogromną dbałością

Dbamy o szczegóły i nigdy nie idziemy na kompromis w względem jakości. Jesteśmy ekspertami w tym co robimy i nie tolerujemy bylejakości.

Pamiętamy o szczęściu

Dbamy o relacje w pracy, równowagę psychiczną i zdrowie fizyczne. Ważny jest dla nas relaks i dla dbałości o atmosferę w pracy, okazujemy wdzięczność sobie i otoczeniu.

Nie marnujemy zasobów

Pomagamy rozwijać się innym i staramy się, by nie marnowali swojego potencjału, czasu i pieniędzy. Dla nas świat eko, to również Zero Waste tego co niematerialne.

#zwinniznatury

Z naszych usług skorzystali m.in.:

 

10 Clouds
Alior Bank
Apator Rector
Ardigen
Arjo
Arvato
Asseco Poland S.A.
AXA
BGK
Białołęcki Ośrodek Kultury
BNP Paribas
Budimex
Canpack
Capgemini
Centrum Kultury w Izabelinie
Collegium Da Vinci
Coloplast
Credit Agricole Bank
Cyfrowe.pl
Deloitte
Diehl Matering
Douglas
Dr Irena Eris
DSV
EduBroker
Efinity

 

ENEA
Energa Operator
Espersen
EuroClear
Fideltronik
FM Logistic
Gedeon Richter
Generali
GlobalLogic
Grupa Pracuj
HRLink
HTD
INEA
ING 
InPost
Integer Group Services 
Intellect
InterCars
IT Config 
IT Kontrakt
Jacobs
Kambu
Kugler Maag 
LeanSpin
Lotte Wedel
LW Bogdanka
Maro
mBank
McDonald’s
NCBiR
Nestle
Orange
PGNiG
Play
Poczta Polska SA
Politechnika Poznańska
Politechnika Rzeszowska
Polpharma Biologics
Polskie LNG
PwC
PZU
Ringier Axel Springer Polska
Rossman

Santander

 

Schaeffler

Selena
SIG
Sii
Siili Auto
Sodexo
Stesar
Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR
Strix

 

Sygnity
Synergia
T-Mobile
Toyota Motor Manufacturing
Uniwersytet SWPS 
Uniwersytet Szczeciński
Vienna Insurance Group
Vienna Life TU na Życie S.A. 
Volkswagen
Willson&Brown
Wyższa Szkoła Bankowa 
Żabka