DSC_0678-kopia

Czym się zajmujemy?

MINDSTREAM zwiększa skuteczność zespołów projektowych za pomocą szkoleń i konsultacji. Współpracujemy z kadrami zarządzającymi i zespołami w dużych korporacjach jak i kilkuosobowych firmach. Bez względu na wielkość Klienta, duży nacisk kładziemy na zrozumienie strategii, potrzeb i celów Klientów, aby móc zaproponować najlepsze z możliwych rozwiązań, które przełożą się na lepsze wyniki. 

Współpracujemy z wieloma światowymi organizacjami, by pomagać w podnoszeniu kwalifikacji naszych Klientów i rozwijać ich biznes. Jesteśmy Akredytowaną Organizacją Szkoleniową (ATO) w APMG International i PeopleCert. Prowadzimy szkolenia akredytowane i przeprowadzamy egzaminy certyfikowane, dające międzynarodowe świadectwo znajomości znanych metodyk, takich jak PRINCE2®, ITIL®, AgilePM®, DevOps, Change Management™ czy Facylitacji™.

Jesteśmy Global Registered Education Provider (R.E.P) PMI, co uprawnia nas do przydzielania punktów PDU do każdej odbytej godziny naszych szkoleń. Jesteśmy gwarancją wysokiej jakości szkoleń przygotowującymi do egzaminów PMP PMI.

Jesteśmy wiodąca organizacją w Polsce, która szkoli ze standardu Management 3.0. 


Międzynarodowa współpraca

PeopleCert zapewnia egzaminy w ponad 200 krajach, w 25 językach, dzięki najnowocześniejszej technologii oceny, umożliwiając profesjonalistom osiągnięcie pełnego potencjału i realizację ambicji życiowych poprzez certyfikację. Do tej pory współpracowali z 2000 organizacjami szkoleniowymi i przeprowadzili 5,5 miliona egzaminów dla osób prywatnych, 50 000 firm i 800 departamentów rządowych. 

APMG akredytuje organizacje by prowadziły szkolenia i usługi doradcze w zakresie profesjonalnych systemów certyfikacji.Długa historia akredytacji na całym świecie, w połączeniu z rygorystycznym procesem audytów oznacza, że organizacje akredytowane przez APMG są doceniane za dostarczanie wyjątkowych usług. W różnorodnym portfolio znajdują się rozwiązania w zakresie zarządzania projektami, biznesem oraz informacją i technologią (IT), cyberbezpieczeństwem i partnerstwami publiczno-prywatnymi.

Management 3.0 to stale zwiększająca się kolekcja gier, narzędzi i praktyk, które pomagają każdemu pracownikowi w zarządzaniu organizacją. Jest to sposób patrzenia na systemy pracy. Istnieje wiele modeli zarządzania i wszystkie brzmią świetnie. Problem polega na tym, że istnieje wiele teorii, których nie zawsze wiemy, jak wprowadzić w życie w praktyce.  Ludzie potrzebują praktycznych porad, rzeczy, które mogą zacząć wdrażać w życie od razu.
Właśnie tutaj pojawia się Management 3.0.

GamingWorks projektuje, rozwija i wdraża profesjonalne symulacje biznesowe, które mające na celu rozwiązanie problemów w organizacjach oraz wspieranie uczenia się i rozwoju organizacji. Ich rozwiązania pomagają w uczeniu się przez działanie. Są one wykorzystywane przez ogólnoświatową sieć profesjonalnych partnerów takich jak Mindstream Sp. z o.o.

Nasze wartości

Dostarczamy tylko wartościowe rozwiązania i produkty

Zależy nam, by być partnerami biznesowymi i na budowaniu zaufania. Przedkładamy dobre relacje nad krótkotrwały zysk. Dostarczamy rozwiązania, które pomagają osiągnąć cel.

Wszystko co robimy, robimy z ogromną dbałością

Dbamy o szczegóły i nigdy nie idziemy na kompromis w względem jakości. Jesteśmy ekspertami w tym co robimy i nie tolerujemy bylejakości.

Pamiętamy o szczęściu

Dbamy o relacje w pracy, równowagę psychiczną i zdrowie fizyczne. Ważny jest dla nas relaks i dla dbałości o atmosferę w pracy, okazujemy wdzięczność sobie i otoczeniu.

Nie marnujemy zasobów

Pomagamy rozwijać się innym i staramy się, by nie marnowali swojego potencjału, czasu i pieniędzy. Dla nas świat eko, to również Zero Waste tego co niematerialne.

#zwinniznatury

Kinga Matysiak
Chief Executive Officer

Jestem odpowiedzialna za rozwój firmy i merytoryczną część oferty. Uważam, że wiedza, mimo że bywa ulotna, jest największą wartością i przewagą na dynamicznie rozwijającym się rynku.

Paweł

Paweł Ludwiczak
Chief Commercial Officer

Jestem odpowiedzialny za strategię sprzedaży i komunikację z Klientem biznesowym. Uważam, że biznes nie jest jednorazową transakcją, to długofalowa współpraca oparta na zaufaniu.

Agata Rejdych-Opałka
Operations Manager

Jestem odpowiedzialna za perfekcyjne funkcjonowanie biura i organizację szkoleń, tak, by zawsze wszytko było gotowe na 100%. Uwielbiam pracę w zespole. Praca każdego z nas składa się na wynik i zadowolenie Klienta.

Aurelia Mayer
Project Manager / Consultant

Jestem odpowiedzialna za projekty edukacyjne oraz wsparcie IT. Wierzę w moc komunikacji, dlatego szczególną uwagę przykładam do zrozumienia klienta i jego potrzeb. To podstawa przygotowania produktu na najwyższym poziomie.

Marek

Marek Janigacz
Simulations Designer

Jestem odpowiedzialny za tworzenie gier i symulacji biznesowych na potrzeby szkoleniowe MINDSTREAM oraz na zamówienie Klienta. Niespełniony powieściopisarz. Fan literatury iberoamerykańskiej.

artur

Artur Kasza
Project and Program Manager

Jestem odpowiedzialny za projekty prowadzone wewnątrz MINDSTREAM oraz te zlecone przez Klienta. Lubię się uczyć języków obcych. Po angielskim, francuskim i niemieckiem przyszedł czas na holenderski.