Studia

Zarządzanie Projektami
studia podyplomowe

Collegium Da Vinci – Poznań

Studia podyplomowe Zarządzanie Projektami organizujemy razem z naszym Partnerem – Collegium Da Vinci. Kierunek charakteryzuje holistyczne ujęcie tematu, teoretyczne podstawy, praktyczne podejście oraz międzynarodowe certyfikaty, które można zdobyć podczas 2 semestrów studiów (PRINCE2®, AgilePM®, CAPM®). Podczas studiów zapewniamy najwyższą jakość prowadzonych zajęć. Wszystkie zajęcia odbywają się z praktykami zarządzania projektami i programami. Każdy moduł traktowany jest jako szkolenie i po zakończeniu przyznawane są certyfikaty ukończenia zajęć, wraz z punktami PDU (wg PMI.org). Punkty PDU z pewnością zostaną docenione przez obecnych oraz przyszłych posiadaczy certyfikatu PMP®.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami programu i zasad zapisów na studia.

Analiza Biznesowa w IT
studia podyplomowe

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Mindstream razem z WSB w Gdańsku zaprasza na studia podyplomowe. Studia te pozwalają nabyć kwalifikacje w zakresie analizy biznesowej w przedsięwzięciach IT. Program opiera się na międzynarodowych standardach i dobrych praktykach. Pokrywa zakres wymagań, jakim powinny odpowiadać osoby zajmujące stanowiska analityków biznesowych IT.

Poznasz różne możliwości organizacji procesów analitycznych i nabędziesz umiejętności:
  • optymalnego planowania czynności analizy w kontekście danej organizacji
  • przedstawienia procesu transformacji potrzeb w rozwiązania
  • skutecznej analizy zagadnień biznesowych, w tym niezbędnych w tym celu umiejętności miękkich
  • planowana i organizacji procesów analitycznych
  • w obszarze identyfikacji i analizy potrzeb biznesowych organizacji
  • modelowania procesów biznesowych
  • specyfikacji i modelowaniu koncepcji rozwiązania.
Przygotujesz się do egzaminu certyfikacyjnego CCBA (Certification of Competency in Business Analysis™) lub IREB (CCBA – obowiązują wymagania formalne).