warsztat-facylitowany-na-konferencji-agile-corporate

Metodyki Projektowe

Dowiedz się czym są metodyki projektowe. Poznaj bliżej każdą z nich. Zobacz listę naszych szkoleń.
Zobacz więcej

Agile

Poznaj najpopularniejsze na świecie podejście do zarządzania projektami. Przeczytaj czym się charakteryzuje, poznaj filozofię i wybierz szkolenie dla siebie.
Zobacz więcej

Management 3.0

To innowacyjny styl zarządzania. Ściśle wiązany jest z zarządzaniem według zasad Agile. Zwiększa efektywność i satysfakcję z pracy w zespole.
Zobacz więcej

ITIL4

Podejście do zarządzania usługami IT, a także wszelkimi usługami biznesowymi. Najnowsza wersja 4.0 oparta jest o zwinne podejście do zarządzania.
Zobacz więcej

PRINCE2®

PRINCE2®6th edition to szeroko rozpowszechniona metodyka zarządzania projektami. Poznaj nasze szkolenia z tego zakresu. Zdobądź certyfikację.
Zobacz więcej

Szkolenia SCRUM

Dzięki Scrum zespoły pracują efektywniej oraz z większym zaangażowaniem. Dowiedz się na czym polega magia Scrum i wybierz szkolenie odpowiednie dla siebie.
Zobacz więcej

DevOps

Poznaj sposób organizacji działów IT, który łączy tworzenie oprogramowania (Dev) z operacjami technologii informatycznych (Ops). Wybierz szkolenie.
Zobacz więcej

Jira - możliwości narzędzia

Jira to doskonałe narzędzie do zarządzania procesami i zadaniami zespołów. Wykorzystywana jest w zespołach w wielu branżach. Dowiedz się więcej.
Zobacz więcej

Szkolenia dla managerów

Oferta szkoleń i warsztatów rozwijająca kluczowe kompetencje dla managera XXI wieku.
Zobacz więcej

Design Thinking

Efektywny proces projektowania oparty na myśleniu kreatywnym i innowacyjnym. Zobacz jak wcielić w życie zasadę "Think out of the box".
Zobacz więcej

Change Management

Zarządzanie zmianą w organizacji pomaga adaptować się do nowych warunków. Zapraszamy na szkolenia akredytowane przez APMG International.
Zobacz więcej

Facylitacja

Spotkania mogą trwać krócej i być bardziej owocne. Wystarczy dobrze je poprowadzić. Facylitacja to ważna umiejętność kierownika projektu i lidera zespołu.
Zobacz więcej

Zespoły zdalne i rozproszone

Praca zespołów, które nie pracują razem w jednym miejscu jest bardzo powszechna. Warto poznać specyfikę zespołów rozproszonych i nauczyć się jak nimi zarządzać.
Zobacz więcej

Symulacje biznesowe

Symulacje, dzięki którym można uczy się na błędach i działać w środowisku bezpiecznym. Nauka i zabawa w jednym.
Zobacz więcej