Szkolenia online

Szkolenia online są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy chcą spotykać się z grupą i trenerem zdalnie, poza standardową salą szkoleniową. Dzięki zaawansowanej technologii możliwa jest praca w grupach i zajęcia warsztatowe, z zachowaniem najwyższej jakości zajęć.

Czy szkolenia online są tak samo wartościowe jak stacjonarne?

 Zdecydowanie tak! Prowadzą je Ci sami trenerzy, których możecie spotkać w sali szkoleniowej. Realizowany jest ten sam program, na podstawie materiałów dostępnych podczas uczestnictwa w szkoleniu standardowym. Staramy się, by reaktywność podczas szkoleń online była bardzo wysoka. 

Czy szkolenia online mogą być certyfikowane?

Jak najbardziej. W przypadku szkoleń przygotowujących do egzaminów zewnętrznych (np. AgilePM, PRINCE2, ITILv4 itd.), jesteś tak samo gotowy do podejścia do egzaminu, jak kursanci po szkoleniu stacjonarnym. Egzamin również zdajesz online.

Jakie są korzyści z uczestnictwa w szkoleniu online?

Możesz dołączyć z każdego, dogodnego dla siebie miejsca. Oszczędzasz czas i pieniądze, które w przypadku szkoleń stacjonarnych trzeba często przeznaczyć na dojazd i nocleg. Jeśli zdecydujesz się na formułę 1:1 masz pewność, że będziesz traktowany bardzo indywidualnie. 

Jakie są wymagania techniczne do uczestnictwa w edukacji zdalnej?

Potrzebujesz jedynie komputera z dostępem do internetu szerokopasmowym o przepustowości minimum 25/5 download/upload Mb/ss oraz zestawu słuchawkowego i kamery. Możesz również skorzystać z mikrofonu i głośników zewnętrznych, ale nie jest to konieczne.

Wsparcie techniczne

Po zapisaniu na szkolenie otrzymasz maila z linkiem oraz informacją jak zalogować się do programu. Otrzymasz również konkretne informacje na temat przygotowania sprzętu do szkolenia. W razie problemów zawsze możesz liczyć na naszą pomoc – także w trakcie trwania szklenia.