Phone: +48 694 773 553

Skontaktuj się z nami

Kinga Matysiak
Chief Executive Officer

Jestem odpowiedzialna za rozwój firmy i merytoryczną część oferty. Uważam, że wiedza, mimo że bywa ulotna, jest największą wartością i przewagą na dynamicznie rozwijającym się rynku.

Paweł

Paweł Ludwiczak
Chief Commercial Officer

Jestem odpowiedzialny za strategię sprzedaży i komunikację z Klientem biznesowym. Uważam, że biznes nie jest jednorazową transakcją, to długofalowa współpraca oparta na zaufaniu.

Marek Janigacz
Simulations Designer

Jestem odpowiedzialny za tworzenie gier i symulacji biznesowych na potrzeby szkoleniowe MINDSTREAM oraz na zamówienie Klienta. Niespełniony powieściopisarz. Fan literatury iberoamerykańskiej.

artur

Artur Kasza
Project and Program Manager

Jestem odpowiedzialny za projekty prowadzone wewnątrz MINDSTREAM oraz te zlecone przez Klienta. Lubię się uczyć języków obcych. Po angielskim, francuskim i niemieckiem przyszedł czas na holenderski.

W związku z zasadami ochrony danych osobowych wynikającymi z Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. („RODO”) oraz Polityką Ochrony Danych Osobowych naszej firmy informujemy, iż Państwa dane zawarte w niniejszej korespondencji będą przetwarzane zgodnie z zasadami zawartymi w Polityce Ochrony Danych Osobowych Kontrahentów.

MINDSTREAM Sp. z o.o.

Al. Jana Pawła II 22
00-133 Warszawa
Q22, 4 piętro

Telefon: +48 694 773 553
E-mail: ask@mindstream.pl

Polityka ochrony danych osobowych kontrahentów:

Ogólne warunki uczestnictwa w zajęciach MINDSTREAM Sp. z o.o.

Close Menu