Phone: +48 880 732 653

Skontaktuj się z nami

Agata Rejdych-Opałka
Operations Manager

Jestem odpowiedzialna za perfekcyjne funkcjonowanie biura i organizację szkoleń, tak, by zawsze wszytko było gotowe na 100%. Uwielbiam pracę w zespole. Praca każdego z nas składa się na wynik i zadowolenie Klienta.Aurelia Mayer
Project Manager / Consultant

Jestem odpowiedzialna za projekty edukacyjne oraz wsparcie IT. Wierzę w moc komunikacji, dlatego szczególną uwagę przykładam do zrozumienia klienta i jego potrzeb. To podstawa przygotowania produktu na najwyższym poziomie.

Marek Janigacz
Simulations Designer

Jestem odpowiedzialny za tworzenie gier i symulacji biznesowych na potrzeby szkoleniowe MINDSTREAM oraz na zamówienie Klienta. Niespełniony powieściopisarz. Fan literatury iberoamerykańskiej.

artur

Artur Kasza
Project and Program Manager

Jestem odpowiedzialny za projekty prowadzone wewnątrz MINDSTREAM oraz te zlecone przez Klienta. Lubię się uczyć języków obcych. Po angielskim, francuskim i niemieckiem przyszedł czas na holenderski.

Kinga Matysiak
Chief Executive Officer

Jestem odpowiedzialna za rozwój firmy i merytoryczną część oferty. Uważam, że wiedza, mimo że bywa ulotna, jest największą wartością i przewagą na dynamicznie rozwijającym się rynku.

Paweł Ludwiczak
Chief Commercial Officer

Jestem odpowiedzialny za strategię sprzedaży i komunikację z Klientem biznesowym. Uważam, że biznes nie jest jednorazową transakcją, to długofalowa współpraca oparta na zaufaniu.

W związku z zasadami ochrony danych osobowych wynikającymi z Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. („RODO”) oraz Polityką Ochrony Danych Osobowych naszej firmy informujemy, iż Państwa dane zawarte w niniejszej korespondencji będą przetwarzane zgodnie z zasadami zawartymi w Polityce Ochrony Danych Osobowych Kontrahentów.

MINDSTREAM Sp. z o.o.

ul. Okopowa 47 lok. 23
01-059 Warszawa

Telefon: +48 880 732 653

E-mail: ask@mindstream.pl

NIP 5252784825
KRS 0000778369
REGON 38290237600000

Polityka ochrony danych osobowych kontrahentów

Zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych w
celu realizacji usługi edukacyjnej

Obowiązek informacyjny wobec użytkowników newslettera

Ogólne warunki uczestnictwa w zajęciach
MINDSTREAM Sp. z o.o.

 

Ogólne warunki zamieszczania reklam na eventach

Close Menu