Phone: +48 880 732 653

Czym się zajmujemy?

MINDSTREAM zajmuje się zwiększeniem skuteczności zespołów projektowych za pomocą szkoleń, narzędzi i konsultacji. Współpracujemy z kadrami zarządzającymi i zespołami w dużych korporacjach jak i kilkuosobowych firmach. Bez względu na wielkość Klienta, duży nacisk kładziemy na zrozumienie strategii, potrzeb i celów naszych Klientów, aby móc zaproponować najlepsze z możliwych rozwiązań, które przełożą się na lepsze wyniki. 

Szkolenia jakie mamy w swojej ofercie to przede wszystkim szkolenia certyfikowane od międzynarodowych organizacji szkoleniowych z zakresu zarządzania projektami i procesami. Profesjonalnie facylitujemy zespoły, a także uczymy jak nasi Klienci mogą robić to samodzielnie (nie tylko z zespołami projektowymi). Ważne jest dla nas, by Klient nie tylko wiedział co wdrożyć, ale również jak to zrobić. Dlatego ważnym elementem naszej współpracy są konsultacje i wsparcie we wdrożeniach odpowiednich rozwiązań. Zawsze chętnie pomożemy usprawnić proces zarządzania wiedzą w organizacji, tak by wszystko czego się nauczono, było optymalnie wprowadzone w życie i zatrzymane w organizacji.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w edukacji osób dorosłych i rozwoju organizacyjnym. Postanowiliśmy połączyć siły i stworzyć firmę, która będzie odpowiadała na potrzeby rozwojowe naszych Klientów, przy zachowaniu najwyższej jakości usług.

Nasze wartości

Jakość

Dbamy o jakość wszystkiego co robimy – od pierwszego kontaktu, po materiały i szkolenie – jak coś robić to tylko dobrze.

Szacunek

Szacunek do pracy, czasu, Klienta, Współpracowników – inaczej nie umiemy.

Praktyka

Cenimy sobie praktyczne użycie wiedzy. Niewdrożona w życie łatwo ulatuje – szkoda włożonej pracy.

Pasja

Lubimy to co robimy – z zamiłowania dzielimy się wiedzą.

Elastyczność

Optymalna struktura pozwala na szybkie reagowanie na potrzeby i zmiany – jesteśmy zwinni z natury.

Partnerstwo

Dane słowo znaczy więcej niż tony umów. Zawsze wywiązujemy się z obietnic, nie obiecujemy na wyrost – to buduje zaufanie.

Współpracujemy z wieloma światowymi organizacjami, by pomagać w podnoszeniu kwalifikacji naszych Klientów i rozwijać ich biznes. Jesteśmy Akredytowaną Organizacją Szkoleniową (ATO) w APMG International i PEOPLECERT. Prowadzimy szkolenia akredytowane i przeprowadzamy egzaminy certyfikowane, dające międzynarodowe świadectwo znajomości znanych metodyk, takich jak PRINCE2®, ITIL®, AgilePM®, Change Management™ czy Facylitacji™. Jesteśmy firmą partnerską DASA (DEVOPS AGILE SILLKS ASSOCIATION), dzięki czemu w swojej ofercie mamy szkolenia DASA DevOps – najbardziej powszechnego standardu DevOps na świecie.


Międzynarodowa współpraca

Kto szkoli i doradza?

Nasi trenerzy i konsultanci to praktycy biznesu. Doskonale wiedzą, jak przekazać wiedzę oraz stworzyć angażującą atmosferę edukacyjną, aby szkolenia były efektywne, sprzyjały nauce i wymianie doświadczeń. 

Każdy z naszych trenerów posiada bardzo wysokie wskaźniki zdawalności egzaminów. Oddajemy Klientów tylko w dobre ręce, dlatego zapewniamy, że w przypadku niepowodzenia, drugie podejście do egzaminu jest bezpłatnie.

Close Menu